gru 16

Nowy sezon sportów zimowych wystartował! Zatem miło mi was przywitać drodzy czytelnicy po raz kolejny.

Biegi narciarskie

Ten sezon zapowiada się bardzo emocjonująco, jeśli spojrzeć na Justynę Kowalczyk to wielu fanów ucieszy jej powrót do biegów w stylu dowolnym, jednakże dotychczasowa forma Justyny nie napawa optymizmem polskich fanów. Mimo wszystko trzymamy wszyscy kciuki za naszą mistrzynię.

Skoki narciarskie

Nieco lepiej wypadali nasi skoczkowie narciarscy, bardzo dobre występy miał Kamil Stoch, miejmy nadziej. Jest to dopiero początek sezonu skoków narciarskich i jesteśmy niemalże pewni, iż nasi skoczkowie jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczą i zaprezentują naprawdę mistrzowski poziom.

Narciarstwo

Niestety na razie nie ujrzymy Karoliny Riemen-Żerebeckiej na PŚ w ski crossie w Arosie. Sztab trenerów zdecydował, by Karolina nie startowała w eliminacjach ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne i w trosce o jej bezpieczeństwo. Karolina doznała poważnej kontuzji, przez co decyzja sztabu jest uzasadniona.

Łyżwiarstwo

Niestety nasi reprezentanci wystąpią tylko indywidualnie, niestety drużynowo nie wystąpią na igrzyskach olimpijskich w Pjongczang. Nie udało im się wygrać kwalifikacji. Za to na igrzyskach będziemy mogli kibicować drużynie naszym reprezentantek.

Autor pawels