mar 30

2010-03-23

Srebrni medaliści olimpijscy z Vancouver Chińczycy Qing Pang i Jian Tong prowadzą po programie krótkim w rywalizacji par sportowych w mistrzostwach świata w łyżwiarstwie figurowym w Turynie. Polacy w skłądzie Joanna Sulej i Mateusz Chruściński zajmują 15. miejsce.

Chińczycy wyprzedzają mistrzów Europy Yuko Kavaguti i Aleksandra Smirnowa z Rosji oraz broniących tytułu Niemców Alionę Savchenko i Robina Szolkowy’ego.

2010-03-25

Chińczycy Qing Pang i Jian Tong zdobyli złoty medal w rywalizacji par sportowych podczas mistrzostw świata w łyżwiarstwie figurowym w Turynie. Joanna Sulej i Mateusz Chruściński zajęli ostatecznie 15. miejsce.

Chińska para wyprzedziła Niemców Alionę Savchenko i Robina Szolkowy’ego, oraz Rosjan w składzie Yuko Kawaguti i Aleksander Smirnow.

2010-03-27

Japonka Mao Asada zdobyła w Turynie tytuł mistrzyni świata w łyżwiarstwie figurowym. Srebrny medal wywalczyła Koreanka Kim Yu Na. Zawodniczki w porównaniu z igrzyskami w Vancouver zamieniły się miejscami. Brązowy medal przypadł Fince Laurze Lepistoe.

Autor pawels \\ tagi: , , , ,