sty 28
2010-12-01 Kuopio

W pierwszym konkursie w Kuopio Adam Małysz zajumje 9. miejsce. Podium to Fin Ville Larinto, przed Mattim Hautamaekim i Simonem Ammanem. Kamil Stoch zajął 20. miejsce. Pozostali Polacy nie znalezli się w pierwszej trzydziestce.

2010-12-04 Lillehammer

Adam małysz zajmuje 5. miejsce w konkursie w Lillehammer. Pierwsza trójka zawodów to: Thomas Morgenstern, Johan Remen, Evensen Tom Hilde. 22 był Kamil Stoch, a 29 Stefan Hula.

2010-12-05 Lillehammer

Drugi dzień zawodów w Lillehammer nie był dla Adama tak udany jak pierwszy. Nie poprawił niestety dobrego wyniku i zajął 9. miejsce. Wynik poprawił natomiast Kamil Stoch zajmując dobre 16. miejsce. Zwyciężły Autsriak Thomas Morgenstern.

2010-12-17 Engelberg

Adam Małysz plasuje się dopiero na 14. miejscu w Engelberu. Natomiast bardzo dobrze spisał się Kami Stoch – zajął 9 lokatę. Wygrał Thomas Morgenstern, wyprzedzając Andreasa Koflera i innego kolegę z reprezentacji Wolfganga Loitzla.

2010-12-18 Engelberg

Po niezbyt udanym pierwszym konkursie w Engelbergu tym razem rewelacyny wynik w wykonaniu Adama Małysza. Adam zajął druga pozycję za Thomasem Morgensternem i przed Mattim Hautamaekim. Kamil Stoch też nieźle – 12. miejsce. W trzydziestce mielismy wreszcie tzreciego Polaka – 25 był Marcin Bachleda.

2010-12-19 Engelberg

Wielkie emocje w trzecim konkursie w Engelbergu. Adam Małysz zajmuje trzecie miejsce, chociaż po pierwszej serii był dopiero 17 !!! Świetnie spisali się także dwaj inni reprezentancji Polski Stefan Hula i Kamil Stoch. Ten pierwszy zajął 7. miejsce, a drugi 9. Pierwszy raz w historii w pierwszej dziesiątce w konkursie Pucharu Świata znalazło sie, aż tzrech Polaków.Pierwsze miejce zajął Andreas Kofler Austria, a drugie Thomas Morgenstern.

2010-12-26 Zakopane

Adam Małysz najlepszy na Mistrzostwach Polski. Drugie i trzecie miejsce zgodnie z przewidywaniami zajęli: Kamil Stoch i Stefan Hula.

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI

2010-12-29 Oberstdorf

Adam Małysz dopiero 11 w pierwszym konkursie TCS. Słabo wypadł też Kamil Stoch, który zajął 25. miejsce. Pierwsza trójka konkursu w Oberstdorfie to Thomas Morgenstern, Matti Hautamaeki i Manuel Fettner.

2011-01-01 Garmisch-Partenkirchen

W drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni bardzo dobry wynik Polaków – Adam Młaysz trzeci, a Kamil Stoch ósmy. Pierwsze miejsce zajął Simon Ammann, a drugie co jest niespodzianką – Paweł Karelin. Słabo wypadł Thomas Morgenstern, który był dopiero 14. Konkurs rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

2011-01-03 Innsbruck

Adam Małysz zajął drugie miejsce w konkursie w Innsbrucku. Najlepszy był Thomas Morgenstern. Trzecie miejsce zajął Norweg Tom Hilde. Kamil Stoch upalsował sie na 21 pozycji.

2011-01-06 Bischofshofen

Niestety nie udało sie Adamowi obronić podium TCS.W konkursie w Bischofshofen zajął dopiero 10. miesjce.Najlepszy w konkursie był Tom Hilde, drugie miejsce zajął Morgenstern, a trzecie Kofler. Kamil Stoch był 15.

2011-01-08 Harrachov

Adam Małysz ponownie na podium. Zajął trzecie miejsce podczas konkursu lotów narciarskich w Harrachovie. Wygrał Martin Koch, a drugi był jego rodakThomas Morgenstern. W finałowej trzdziestce znalazło się jeszcze 2-óch Polaków. Kamil Stoch był 16, a Stefan Hula 21.

2011-01-09 Harrachov

W niedzielnym spisał sie słabiej podczas drugie dnia lotów w Harrachovie, ale i tak zajął bardzo dobre 4. miejsce. 14. był Kamil Stoch, a 18 Stefan Hula.Pierwsza trójka konkursu: Thomas Morgenstern, Simon Amman, Roman Koudelka.

2011-01-15 Sapporo

Adam Małysz trzeci w pierwszym konkursie w Sapporo. Pozostali Poalcy poza tzrydziestką. Kamil Stoch do Japoni nie poleciał. Wygrał niespodziwanie Niemiec Severin Freund. Drugi był Thomas Morgenstern.

2011-01-16 Sapporo

Adam Małysz piąty w drugim konkursie w Sapporo, znowu o słabszym wyniku zadecydowal słaby drugi skok (114 m). Mieliśmy natomiast dówch innych Polaków w konkursie. Rafał Śliż był 24., a Piotr Żyła zajął 26 miejsce.

Pierwsza trójka: Andreas Kofler, Severin Freund, Thomas Morgenstern.

2011-01-21 Zakopane

Udało się. Adam Małysz znowu wygrywa. W pierwszym z tzrech konkursów w Zakopanem wygrał pierwszy konkurs w Pucharze Świata od 1398 dni. Drugi był Andreas Kofler, a trzeci Severin Freund. W pierwszej tzrydziestce znalazło się jeszcze trzech Polaków. Kamil Stoch był 17, Piotr Żyła 21., a Stefan Hula 24.

2011-01-22 Zakopane

W drugim konkursie w Zakopanem tylko dwóch Polaków w finałowej tzrydziestce. Adam Małysz szósty, a zaraz zanim uplasował się Kamil Stoch. Pierwsza trójka: Simon Amman, Thomas Morgenstern, Tom Hilde.

W niedzielnym konkursie, tzrecim z kolei w Zakopanem znowu usłyszeliśmy polski Hymn. Jednak nie był grany dla Adama Małysza, ale dla Kamila Stocha. Adam Małysz w pierwszej serii miał groźnie wyglądający upadek. Jadnak rokowania są dobre i być może nie odniósł poważniejszej kontuzji. 13. miejsce zajął Stefan Hula, a 29. Tomasz Byrt.

Drugie miejsce zajął Tom Hilde, a trzecie Michael Uhrmann.