lut 20

2011-01-29 Willingen

Polska zajmuje trzecie miejsce w drużynowym konkursie w Willingen. Tego wyczynu dokonała drużyna w składzie: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula, Adam Małysz. Dobre miejsce to zasługa dalekich i równych skoków Piotra i Stefana. Polskę wyprzedziła Austria i Niemcy.

2011-01-30 Willingen
Kamil Stoch szósty, a Adam Małysz dziewiąty podczas zawodów Pucharu Świata w Willingen. Pierwsze miejsce dla reprezentanta gospodarzy Severina Freunda. Dalej na podium Martin Koch i Simon Ammann.

2011-02-02 Klingenthal
Kamil Stoch wygrywa drugi konkurs w Pucharze Świata. Za Polakiem znalazł się Thomas Morgenstern i Simon Ammann. Adam Małysz uplasował się na siódmym miejscu. 29. był Stefan Hula.

2011-02-05 Oberstdorf
Na mamucie w Oberstdorfie najlepszy był Martin Koch, specjalista od skoków na mamutach. Drugie miejsce zajął Tom Hilde, a trzecie Gregor Schlierenzauer.
Najlepszy wśród Polaków był Adam Małysz (6 miejsce). 11 był Kamil Stoch, a 27 Piotr Żyła.

2011-02-06 Oberstdorf
Polacy dopiero na szóstym miejscu w konkursie drużynowym na mamucie w Oberstdorfie . Kolejność na podium: Austria, Norwegia, Niemcy.

2011-02-12 Vikersund
Na największej skoczni Świata Adam Małysz zajmuje 5. miejsce, a Kamil Stoch 11. Pierwsza trójka konkursu to: Gregor Schlierenzauer, Johan Remen Evensen i Simon Ammann.
Warto wspomnieć, że Evensen w kwalifikacjach ustalił nowy rekord Świata w długości skoku. Odległość jaką uzyskał to 246,5 metra.

2011-02-13 Vikersund
Drugiego dnia zawodów na największej skoczni na Świecie Adam Małysz zajmuje trzecie miejsce i ustala nowy rekord Polski w długości skoku, który wynosi teraz 230 i pół metra. Kamil Stoch po niezłych skokach ponownie na 11. miejscu. Na 21. miejscu uplasował się jeszcze jedne Polak, którym był Piotr Żyła. Pierwsze i drugie miejsce zajęli: Gregor Schlierenzauer  i Johan Remen Evensen.

2011.02.19 Szczyrk

W tegorocznych Mistrzostwach Polski w których nie wziął udziału Adam Małysz, bezkonkurencyjny okazał się (zresztą zgodnie z oczekiwaniami) Kami Stoch.  Niespodziewanie drugie miejsce dla 18-letniego Tomasza Byrta. Brązowy medal dla Rafała Śliża.